A pestlőrinciek emlékeznek: a kommunizmusban is fontosabb volt az úgynevezett belső ellenségek felkutatása, mint az emberek védelme. A Pegasus-botrány megmutatta, hogy a magyarok kémszoftverrel történő megfigyelése a Fidesztől egyáltalán nem idegen. Olyannyira nem, hogy plusz 4 milliárd megy "terrorelhárításra".
A Magyar Közlöny hétfői számában jelent meg „a terrorellenes intézkedések megvalósításához kapcsolódó kiadások fejezeti kezelésű előirányzat túllépésének jóváhagyásáról” szóló kormányhatározat, amiben minden indoklás nélkül (!!!) hozzávágtak a TEK-hez 3,95 milliárd forint pluszpénzt, természetesen a tőlünk beszedett adókból.
Mivel valódi migrációs nyomás nincs (a police.hu hétről hétre köteles közölni az adatokat és bizony szó sincs semmiféle határokon őrjöngő hordákról, sőt),
bizony benne van a pakliban, hogy ebből a pénzből inkább a kommunizmusból oly jól ismert "belső ellenségeket" fogják elhárítani.
A rendelet szerint a pénz elköltéséért Varga Mihály pénzügyminiszter mellett a belügyes Don Pintér Sándor felel, aki büszke kommunista MSZMP-s múltjára, és valószínűleg a politikán kívüli körökben is jó a kapcsolatrendszere. Ne legyenek kétségeink, ha a Fideszmaffia érdekei úgy kívánják, akkor Fidesz-csicskának állt veterán népnyúzó nem fog késlekedni, hogy az állampárt ellenségei után eredjen.
Mindenesetre nem kizárt, hogy ha egy pestlőrinci ember őszintén beszél telefonon Semjén Zsolt undorító húzásairól, az is Orbán és végül a helyi fideszesek fülébe jut. A végén még mi fizetünk azért, hogy megfigyeljenek minket?
Egy biztos: ez nem nemzeti kormányzás, ez nem demokrácia, ez nem szabadság. A pestlőrinciek éltek már eleget megfigyelés alatt. 2022-ben véget kell vessünk a nemzetinek felpántlikázott orbáni kommunizmusnak!
Forrás: Magyar Közlöny
Miért hallgat le Orbán izraeli kémprogrammal, ha nem vagyok bűnöző?
Nem az a meglepő, hogy bárkit képesek megfigyelni. Az az árulkodó, hogy kit akarnak lehallgatni. Bűnözőket vagy békés embereket?
Senki és semmi nem véd meg minket a megfigyeléstől Magyarországon
A Pegasus-féle megfigyelési botrány sajnos bizonyítja, hogy itthon semmi és senki nem védi meg az állampolgárokat a lehallgatástól vagy megfigyeléstől. Orbánék rendszerében kiszolgáltatott alattvalók vagyunk, még a privát szféránkba is belenézhet az állam.
Pintér nem akar válaszolni Jakabnak, inkább fenyegetőzik
Pintér azt üzente Jakab Péternek, hogy ha tovább kérdezősködik a lehallgatási ügyről, akkor akár börtönbe is kerülhet.